Israel Practitioners

איילת יציב

ayeletyatziv@walla.co.il

050-6979196

קיבוץ כפר רופין

שמי איילת יציב בת 55 נשואה ואמא לשלושה בנים ובת. גרה בקיבוץ כפר רופין בעמק המעיינות. אוהבת לצעוד בטבע, לרכוב על אופניים, לטייל במדבר ובים ולגדל פרחים וירקות מתרגלת יוגה, פילאטיס ומדיטציה. בעלת תואר ראשון בחינוך לגיל הרך, תעודת הוראה בספרות ותואר שני במגדר מאוניברסיטת בר אילן. בעלת תעודה בפסיכותרפיה המשלבת גוף, נפש ורוח ממרכז שילוב. עובדת בעמותת “מלכישוע” המטפלת בנפגעי סמים ואלכוהול כמדריכה של צוותי ההדרכה. מטפלת בקליניקה במתבגרים ומבוגרים, בעיקר באנשים שחוו פגיעות מיניות. בטיפולים משלבת בין טיפול דיאלקטי התנהגותי d.b.t , לטיפול בגישת ההאקומי הכולל עבודה במגע בטוח.

אלון המאירי

Alon.Hameiri@gmail.com

054-4800071

מטפל בקליניקה פרטית בחיפה

פסיכותרפיסט גוף-נפש, מטפל ברוח האקומי ומטפל בשיאצו ורפואה סינית מזה 20 שנה. מחבר את כל התחומים האלו לטיפול גוף-נפש. ניסיון רב בטיפול וליווי חולי סרטן. התמחה שנתיים במחלקה אונקולוגית בבית החולים רמב”ם בחיפה. התמחה שנתיים במרכז הרב תחומי לנפגעות תקיפה מינית בחיפה. התמחה שנה במחלקה לבריאות הנפש בבית החולים העמק.

פרטים נוספים

דנית רז MSW

Danitraz123@gmail.com

054-2561703

מטפלת ברקפת, משגב. 

דנית רז MSW, פסיכותרפיסטית גוף-נפש מבוססת מיינדפולנס ברוח האקומי. מומחית בהתמכרויות ובריאות הנפש. בוגרת קורסים והכשרות בנושא התמכרויות ו”12 הצעדים”. מדריכה מוסמכת.

בעלת ניסיון מקצועי של כ-20 שנה בטיפול, הקמה וניהול של מסגרות בהתמכרויות ובריאות הנפש.

מטפלת במבוגרים (גילאי 18+), המתמודדים עם משברי חיים, חווים תחושות של חרדות, דיכאון, אובדנים, טראומות וכן, התמכרויות.

עבורי כמטפלת הדבר המשמעותי והיקר ביותר הוא להיות נוכחת ברגע הנתון עם האדם ממקום שמאפשר חיבור לחוויה של הגוף, הנפש והרוח. אני מאמינה בכוחו של הריפוי באופן מילולי ושאינו מילולי, כולל בעזרת מגע, בתוך תהליך של יצירת קשר מכיל ובטוח.

ד”ר חוה אנקור

ankorchava@gmail.com

050-5642308

מטפלת בקריית שמונה ,בקליניקה ב”משאבים” ובקליניקה פרטית.

שמי ד”ר חוה אנקור גרה בקריית שמונה. התחלתי את דרכי כיועצת חינוכית בבתי ספר שם התקדמתי בתפקידי הדרכה ופיקוח. במקביל הצטרפתי לפרופסור מולי להד שייסד את מרכז “משאבים”(מיסודו של ” המרכז לשעת חירום”). במהלך השנים העברתי מאות סדנאות לאנשי מקצוע פסיכוסוציאליים , אנשי חינוך ,רשויות , צוותי הצלה , צוותי צח”י ועוד . בסדנאות אלה עסקנו בפיתוח חוסן אישי וקבוצתי תוך מתן כלים להתמודדות במצבי לחץ חירום ובמצבי חיים מאתגרים. במקביל לסדנאות פתחנו ב”משאבים” יחידה קלינית בה אני מטפלת ומדריכה מטפלים צעירים. אני מטפלת מומחית בחרדות, דיכאון , OCD , טראומות ובמצבי לחץ ומשבר שונים .שיטות הטיפול מגוונות – אני מטפלת CBT כולל SEE FAR CBT לטיפול בטראומות. כמו כן מטפלת בפחדים וחרדות בעזרת EMDR – PE – חשיפה ממושכת – שיטה נוספת בטיפול בטראומות. אני מטפלת בשיטת האקומי, התמקדות ובשנים האחרונות הוספתי פסיכותירפיה בשילוב מגע. בכל שנות עבודתי אני לומדת מגוון שיטות וחידושים כדי לדייק את עבודתי ולסייע לכל אחד בדרך שמתאימה לו. המוטיב שמלווה אותי שלכל אחד יש כוחות התמודדות ובעבודה נכונה נמצא את הדרך …

אני מטפלת בילדים , בני נוער ומבוגרים .אוהבת את עבודתי ומאושרת כשמצליחה לסייע לאנשים לחזור ולחגוג את החיים.

טובה בליי סנה-אור

blaysneor.tova@gmail.com

054-5952296

עובדת בקרית טבעון

פסיכותרפיה גוף נפש מבוססת מיינדפולנס, פסיכותרפיה אנתרופוסופית וייעוץ ביוגרפי.

טובה מביאה לטיפול עניין, רגישות ואהבה עמוקה לאדם. אבן הפינה בשבילי, בחיים בכלל ובטיפול בפרט, היא המבט ההוליסטי על האדם כישות של גוף נפש ורוח. ככזה, האדם שואף להתפתח ולממש את עצמו. האדם כמהות רוחית, פוגש במסעו אנשים ואירועים המקשים על מימוש מהותו. עבודת הגוף והמגע היונקים מ”הקומי” מאפשרים הקשבה עמוקה לאדם ולכאבו ומגלים את האופק שמאפשר את לידת האדם לעבר הגשמת ייעודו. השילוב בין שיטות טיפול שונות ומרחבי ידע שונים כולל הידע הרוחני המבוסס על האנתרופוסופיה, מעמיק את המבט על האדם ומסעו ותומך ומעשיר את העבודה הטיפולית. חקירת הקשר בין התחומים הללו עוזרת לי לדייק את החיבור בין גוף נפש ורוח וליצור נקודת מבט רחבה על מסעו של האדם. האדם המחפש מזור לסבלו, פוגש את עצמו ויכול למצוא את כוחותיו וגם את הפשר והמשמעות. 

טובה ממשיכה ולומדת פסיכותרפיה אנתרופוסופית באנגליה, עבודת מגע מבוססת הקומי והיא בוגרת התוכנית לפסיכותרפיה גוף-נפש מבוססת מיינדפולנס ובוגרת בית הספר לייעוץ ביוגרפי.

 
 

טל ארנון

talarnon4@gmail.com

053-5314415

בעלת קליניקה פרטית באיזור ראש פינה בטיפולי גוף נפש רוח.

טל ארנון בוגרת תואר שני בפסיכותרפיה גוף נפש מ California institute of Intergral studies CIIS מומחית בתרפיה סומטית, ריפוי טראומה התפתחותית, שיטת האקומי, קרניו סאקרל,  ריפוי שמאני וכלים פסיכותרפיים קונבנציונלים. מנחה טקסי רפואה ופתיחת מרחבי טקס באירועים גדולים בארץ. מלמדת כלים שמאניים מדרום אמריקה ופרו.

טלי מרקוס

talimarcus.tm@gmail.com

052-5655935

מטפלת בזכרון יעקב

מטפלת בפסיכותרפיה גוף נפש משולבת מגע ומבוססת מיינדפולנס. 

אני מאמינה שלכל אחד מסלול ריפוי אישי המחכה לו, ולכל אדם דרך הייחודית לו . אני מביאה איתי נוכחות אוהבת, סקרנות וגישה פתוחה וחמה כדי להיות עבור האדם ולתמוך בתהליך שרוצה לקרות.  

נוכחתי כי לגוף יש יכולת מופלאה לספר את סיפור חיינו, להגיע לחוויות חיים בסיסיות המבקשות תשומת לב, ולתת לנו רמזים לאופן בו הריפוי מבקש לקרות. ההקשבה לתחושות הגוף היא הפנס המאיר את מסלול הריפוי. כל זאת תוך המון כבוד והכלה ליכולת ולקצב של האדם להתמסר לתהליך. חלק מהעבודה מתבססת על פסיכותרפיה משולבת מגע. 

בוגרת מסלול ארבע שנתי של פסיכותרפיה מבוססת מיינדפולנס במרכז שילוב וכן בוגרת הכשרת פסיכותרפיית האקומי. כמו כן בעלת מוסמכת הנחיית הורים מטעם מכון אדלר ויועצת ארגונית מוסמכת (MA) מאוניברסיטת חיפה.

עפרה בק תירוש

ofrati@gmail.com

050-5284714

עובדת בחדרה וסביבתה

פסיכותרפיה אינטגרטיבית המשלבת בין גישות גוףנפש, טיפול בעזרת בעלי חיים, מגע קשוב והנחיית TRE לשחרור מתח וטראומה.

מאז ומתמיד קסם לי עולם הטבע והחי וממדעי החיים וההוראה התפתחתי אל טיפול בעזרת בעלי חיים ואל הפסיכותרפיה ועולם הנפש. בעשר השנים האחרונות אני מתרגלת מיינדפולנס, בודהיזם, יוגה, צ’יקונג, bonesforlife וקונטקט-אימפרוביזציה. והתרגול המגוון הפך לכלים נוספים בסל האינטגרטיבי של הפסיכותרפיה שאני מביאה אל המפגש הטיפולי. 

אני מטפלת באוכלוסיה מגוונת של גילאים ואתגרי חיים – בכפר הילדים תלפיות- קהילה תומכת ילדים, אני מטפלת בילדים בסיכון ובהדרה. בעמותת אלה להתמודדות נפשית עם אובדן ושכול, אני תומכת ומלווה ניצולי שואה ובקליניקה הפרטית אני מדריכה הורים ומטפלת במשפחות הנתקלות בקשיי תפקוד והסתגלות, ובהתבטאות של קשיי קשר והתנהגות אצל הילדים. הטיפול בקליניקה מבוסס קשר עם ההורים ומשלב יחד עם ההדרכה ההורית טיפול בגישה פרטנית לילדים ו/או להורים, או במבנה דיאדי, או משפחתי.

בסקרנות, חמלה ותודה, אני חוקרת מזה שנים את הקשר שבין פסיכותרפיה ותשומת לב אל תחושות הגוף וההתרחשויות המלוות את תגובותיו ומעמיקה אל תמיכה וליווי במצבי טראומה, משלבי עוברות עד זקנה. בעזרת כלים של האקומי, התמקדות, SE, TRE, מגע קשוב והתבססות על מחקרים עדכניים במדעי המוח, תיאורית ההיקשרות ותיאורית הפוליוואגאל, אני משלבת בין תהליכים קוגניטיביים לבין תהליכים פיסיולוגיים גופניים וחוקרת את השפעתם על מי שאנו ועל האופן שבו אנו חווים את סביבתינו ומגיבים אליה.

אני אם לשלושה אנשים מופלאים וסבתא לשמונה נכדים, שמלמדים אותי כל רגע איך אדם מתפתח כשמאפשרים לו להיות.

Subscribe to Our Newsletter

Stay connected & receive updates about new classes.

Address

Relational Somatic Healing

2915 Martin Luther King Jr. Way

Berkeley CA, 94703

Artwork on this website proudly attributed to Bella Bigsby

Click here to learn more!